Motto

I ten nejsilnější protivítr se jednou otočí a napne ty správné plachty.

Křest CD Hladina zvlněná

CD Hladina Zvlněná bylo konečně řádně pokřtěno!!! K tomuto důležitému kroku došlo dne 16.10.2006 v Galerii u Zlatého Kohouta a úspěšně se na něm podílely sudičky Radka Fišarová, Lucie Borhyová a Rey Koranteng.

Středa 18.10. 2006, 15:00

"Pět ze šesti gynekologů doporučují mou desku ke kojení," směje se zpěvák David Uličník. Manželka Reye Korantenga Monika si kojení dcery ani ne dvouměsíční Sophie s Uličníkem v hifi věži nemůže vynachválit.

„Poprvé jsme se s Davidem potkali na party kadeřnického salonu Hair Area. Máme společnou kadeřnici Blanku Haškovou. David řekl, že zazpívá, až já odříkám zprávy, tak jsem začala,“ rozesmála hosty křtu první sólové desky Davida Uličníka Hladina zvlněná Lucie Borhyová. Zpěvákovu hlavu totiž nezdobí jediný vlas. „Hlavu si holí sám. Já mu jen změnila sestřih vousů, aby mu vynikly lícní kosti,“ prozradila SuperSpy přední česká kadeřnice.

Borhyová se stala kmotrou desky společně se svým kolegou z nováckých zpráv Reyem Korantengem. „David je jediný chlap, se kterým jsem ochoten sdílet domácnost s manželkou. Ráno odcházím, hraje Uličník, večer se vracím, hraje Uličník, manželka kojí a zase hraje Uličník,“ řekl Koranteng. „Takže pět ze šesti gynekolegů mě doporučují ke kojení,“ dodal se smíchem Uličník.

[zpět]
Created by SOVA NET : Webdesign | Optimalizace pro vyhledávače | Redakční systém