Motto

I ten nejsilnější protivítr se jednou otočí a napne ty správné plachty.

Koranteng mívá ráno i večer pánské návštěvy

Koranteng mívá ráno i večer pánské návštěvy

20.10.2006    Pražský deník    str. 08    metropole

20.10.2006    Pražský deník    str. 08    metropole

    MARIE KADEŘÁBKOVÁ, LEA ZÍDKOVÁ, VERONIKA KREDBOVÁ       

V zákulisí DĚNÍ V PRAŽSKÉ SPOLEČNOSTI PRO VÁS SLEDUJÍ

 

Příznivci hlasových výšek DavidaUličníka, který je známý hlavně z 4TETu Jiřího Korna, přišli do Galerie U Zlatého kohouta pokřtít jeho první sólové album Hladina zvlněná. Během křtu zazněly čtyři písně. Uličník začal pomalým ploužákem „Smíření“ a poté si střihl duet s kamarádkou a kmotrou projektu Radkou Fišarovou.

            „Známe se od dob muzikálu Vlasy, kde jsme společně učinkovali,“ se smíchem dodala zpěvačka. Uličník se totiž příliš kvalitním vlasovým porostem nepyšní. Kromě Fišarové byli pozváni také nováčtí moderátoři Lucie Borhyová a Rey Koranteng. Ten všechny šokoval paradoxním prohlášením: „Když ráno vstávám, je u nás David, a když se večer vracím domů, už od prvního patra slyším, že stále je ještě u nás David. Je to jedinej chlap, jehož přítomnost snesu u sebe doma, zatímco jsem v práci.“ A jak to tedy je doopravdy s návštěvami Davida Uličníka v rodině Korantengových? „Manželka kojí a Davidovo cédéčko se jí u toho dobře poslouchá,“ vysvětluje fešák Rey.

            Lucka Borhyová, která na sebe strhávala pomalu větší pozornost než křtící zpěvák, nás pobavila historkou o jejich seznámení. „Potkali jsme se v kadeřnickém salonu. Co tam David, který je skoro bez vlasů, dělal, je pro mě záhadou,“ vyprávěla Lucka. Přihodila další perličku. „Tehdy se v kadeřnictví rozezpíval tak, že na nás přišla policie, ať tu aparaturu vypneme.“ Cédéčko plné zamilovaných songů pak s ostatními pokřtila nikoliv šampaňským, ale neméně šumivým friskem.

 Zvlněný Uličník. Davida Uličníka známe hlavně z 4TETu Jiřího Korna. Teď ale vydal vlastní sólové cédéčko Hladina zvlněná a pokřtít mu ho přišli kamarádi Lucie Borhyová, Rey Koranteng a Radka Fišarová.
 

Foto popis| Zvlněný Uličník. Davida Uličníka známe hlavně z 4TETu Jiřího Korna. Teď ale vydal vlastní sólové cédéčko Hladina zvlněná a pokřtít mu ho přišli kamarádi Lucie Borhyová, Rey Koranteng a Radka Fišarová.

 

[zpět]
Created by SOVA NET : Webdesign | Optimalizace pro vyhledávače | Redakční systém