Motto

I ten nejsilnější protivítr se jednou otočí a napne ty správné plachty.

MOTTO

Až přijdou chvíle, kdy člověku začne tuhnout úsměv nad věcmi dříve vtipnými, měl by přibrzdit tempo, které ho žene ke konci cesty...
Ještě nikdy nebylo světlo tak daleko, aby člověk měl důvod naříkat, že žije v naprosté temnotě. Nepomůže zhášet v sobě poslední svíčky a zoufat si, když je stále vidět, jak se krčíme v kleci, kterou jsme si postavili z kousků vlastní tmy.
29.6.2005
 

A když kočka nemňouká tenkým hláskem, asi je to tím, že se někde otřela o hromosvod a ten do ní sved nějakej hromskej marast!!! Tak to být může a nebo i jinak...7.3.2005
 

I když jiní říkají, že člověk udělal to či ono dobře, nebo dokonce skvěle, mělo by pro něj být důležité, aby tohle mohl říct sobě sám s nejlepším vědomím a svědomím. Jen tak může nabýt pocitu spokojenosti nad tím, jak udělal to či ono dobře, nebo dokonce skvěle, ale to ještě neznamená, že tomu tak i skutečně je.
6.2.2005
 

Někdy zničehonic otevřu oči a říkám si, že jsem je neměl zavřené ani tak dlouho a koneckonců zavřel mi je spánek a tedy jsem to ani nebyl já! Říkám si, že za všechno co se v onom období stalo, může někdo jiný, třeba někdo, koho ani nemám rád a ani se s ním nemůžu ztotožnit! To všechno se stalo, když já spal a tak jsem to samozřejmě ani nemohl ovlivnit i kdybych chtěl!!!
Někdy se bojím, že zavřu oči a usnu zrovna v ten nejnevhodnější čas...
5.2.2005
 

Za pár zlomků krásna jsou lidi ochotni ustoupit několik kroků ze své pravé cesty. Někteří svou "pravou" cestu směřují jen ku krásnu. Jsou i tací, kteří krásno vůbec vidět nechtějí... Někdo je pro "krásno" ochoten své pravé cestě najednou dát úplně opačný směr, nebo ji dokonce zapomenout!
19.2.2005

Kolik kousků svého vnitřního já potřebuješ nutně pohromadě, abys mohl říct, že jsi to skutečně Ty? 8.2.2006
[zpět]
Created by SOVA NET : Webdesign | Optimalizace pro vyhledávače | Redakční systém